O MNIE

Witam serdecznie,
Nazywam się Karolina Wolnik - Płoszaj, jestem lekarzem dentystą, absolwentką Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Stomatologia dla mnie to nie tylko praca ale również i pasja. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, w zależności od jego potrzeb. Zarówno mały, jak i duży pacjent, u mnie na fotelu będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Gabinet stomatologiczny jest nowoczesny, doskonale wyposażony, a używane materiały są wysokiej klasy.
Oferuję usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej.
Jestem osobą lubiącą dzieci, co sprawia, że potrafię z nimi współpracować. Przy fotelu stomatologicznym zamontowany jest ekran, który umila małym pacjentom wizytę.
W gabinecie posiadam aparat rentgenowski wraz z radiowizjografią. W razie potrzeby zdjęcie wykonane jest w trakcie zabiegu i nie ma konieczności kierowania pacjenta do innych placówek. System radiowizjografii pozwala na natychmiastowe otrzymanie zdjęcia na monitorze.
Przy fotelu stomatologicznym jest zamontowana kamera wewnątrzustna, dzięki której mogę dokładnie przedstawić, pokazać lub wytłumaczyć przebieg leczenia.
Zapraszam na wizytę.